آزمایشگاه کالیبراسیون

پرزان صنعت توليد کننده ماشين آلات تعميرگاهی و دستگاههای بالانس صنعتي

آزمایشگاه کالیبراسیون پرزان صنعت کردان

این آزمایشگاه  به منظور اطمینان از کیفیت بالای خدمات ارائه شده به مشتری در زمینه تجهیزات تعمیرگاهی از همان بدو تاسیس در محل کارخانه ایجاد گردید و با توجه به پياده سازی و حركت در جهت  الزامات ISO/IEC17025  اين آزمايشگاه مسير تكاملی خود را سير نمود و به عنوان شركتی مستقل به نام آزمايشگاه پرزان صنعت كردان در مورخه 21 /12/1389 در اداره كل ثبت شركتها و موسسات غير تجاری به ثبت رسيد و خلاصه اظهار نامه آن جهت اطلاع عموم در روزنامه های رسمی و كثير الانتشار ابرار آگهی شد.                                                                                                                   

اسكوپ كاری اين آزمايشگاه در زمينه ارائه خدمات كاليبراسيون انواع بالانس چرخ خودروهای سبك و سنگين ، ميزان فرمان خودروهای سبك و سنگين ، سوخت سنج خودروهای سبك ، شارژ گاز كولر خودروهای سبك و سنگين ، خط كش شاسی كش ( طول m 2.5 ) ، تست لاين خودروهای سبك و سنگين بنا نهاده شده وانجام خدمات کالیبراسیون برای گاز  Nox  به همراه خدمات دهی در دستگاه میزان فرمان برای زوایای  Casterنیز در اسکوپ کاری گنجانده شده است .

  نیروی انسانی شاغل در آزمایشگاه از میان پرسنل توانمند و آموزش ديده که در خطوط تولید به موازات فعالیت می کنند انتخاب شده است. تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه مناسب برای فعالیتهای مرتبط (کالیبراسیون و کنترل تجهیزات  تعمیرگاهی) بوده و با توجه به برنامه های آينده جهت گسترش اسكوپ كاری خريد تجهيزات بیشتر برای آزمایشگاه در دستور كار قرار گرفته است.

در رابطه با ارائه خدمات كاليبراسيون نيز در حال حاضر انجام كاليبراسيون برای سوخت سنج و خط كش شاسی كش در محل آزمايشگاه و برای شارژ گاز كولر و ميزان فرمان و بالانس و تست لاين در محل مشتری انجام می پذيرد .                                                                                               

همچنین این آزمایشگاه در زمینه اسکوپ کاری  خود هم اکنون در حال ارائه خدمات کالیبراسیون به  نمایندگی های ایران خودرو، سایپا ، تویوتا، هیوندا، جیلیران، ماموت دیزل ، سایپا دیزل، گروه بهمن و مراکز معاینه فنی در سرتاسر کشور و . . .  میباشد بدین منظور اضافه شدن مشتریان جدید به این  فهرست از اهداف اصلی بوده و در چشم انداز این واحد ازمایشگاهی گنجانده شده است .                                                                               

آدرس: کیلومتر 15 اتوبان کرج – قزوین ، جنب پل دوم کردان

تلفکس: 4-44332663-021