پرزان صنعت

گروه صنعتی پرزان  با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید و تأمین ماشین آلات، قطعات و خدمات صنعتی

فعالیت های گروه صنعتی پرزان:

گروه صنعتی پرزان  با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید و تأمین ماشین آلات، قطعات و خدمات صنعتی و بهره گیری از توان فنی و مالی قابل توجه، هم اکنون در اکثر زمینه های فعالیت خویش به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان فعالیت دارد . این گروه همچنین نمایندگی انحصاری دهها شرکت معتبر اروپایی و آسیایی را نیز در اختیار دارد. از شناخته شده ترین همکاران اروپایی پرزان می توان به  ACTIA فرانسه، CEMB ایتالیا، RAASM ایتالیا، FILCAR ایتالیا، STENHOJ دانمارک، TELWIN ایتالیا، OMCN ایتالیا، ایتال گاراژ ایتالیا و از همکاران آسیایی HESHBON کره، QROTECH کره، BRIGHT چین، Uniliner چین و … اشاره نمود.

فعالیت های گروه صنعتی پرزان در حال حاضر شامل تولید و تامین موارد ذیل است :

1- قطعات خودرو

2- ماشین آلات تست، معاینه و تعمیرگاهی خودرو

3- ماشین آلات بالانسینگ صنعتی

4- خدمات آزمایشگاهی تحت نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

5- سیستم های آنالیز و کنترل خودرو

6- تولید نرم افزارهای جامع برای مصارف خاص

7- سیستم های کنترل و مراقبت صنعتی

شرکت پرزان صنعت يکي از اولين توليد کنندگان ماشين آلات تعميرگاهي از قبيل انواع بالانس چرخ سواري و سنگين بالانس هاي صنعتي عمودي و افقي , لاستيک درآر سواري و سنگين , جکهاي دو ستون و چهار ستون و قيچي , ميزان فرمان پروژکتوري و کامپيوتري , تنظيم موتور کامپيوتري , شستشوي آبگرم فشار قوي , عيب ياب خودروهاي انژکتوري و شارژ گاز کولر و تجهيزات خطوط معاينه فني خودرو، داراي پروانه بهره برداري به شماره 45708 و گواهي تحقيق و توسعه به شماره 30636 از وزارت محترم صنايع و داراي گواهينامه های ISO 9001:2008 و ISO10002:2004 از شرکتURS مي باشد.

کارخانه ی پرزان صنعت در زمينی به مساحت 12000 متر مربع و فضای توليدی 4000 متر مربع در جنب پل کردان واقع در  کيلومتر پانزده اتوبان کرج.- قزوين قرار دارد و دفتر مرکزی و فروشگاه و واحد تحقيقات در تهران، خيابان آزادی واقع شده اند. محصولات شرکت پرزان صنعت با رعايت استاندارد های مديريت کيفيت توليد شده و با خدمات پس از فروش گسترده پشتيبانی می گردد . اين شرکت دارای و گواهينامه ی تحقيق و توسعه از وزارت صنايع است.