درباره ما

پرزان صنعت توليد کننده ماشين آلات تعميرگاهی و دستگاههای بالانس صنعتي

معرفی شرکت:

 

بسمه تعالی

 معرّفی شرکت:

شرکت پرزان صنعت توليد کننده ماشين آلات تعميرگاهی و دستگاههای بالانس صنعتي به شماره پروانه ی بهره  برداری 45708  مورخ 14/12/1374  و شماره ثبت 108422  مورخ 05/08/1373 از وزارت صنايع می باشد .

  کارخانه در زمينی به مساحت 12000 متر مربع و فضای توليدی 4000 متر مربع در جنب پل کردان واقع در  کيلومتر پانزده اتوبان کرج.- قزوين قرار دارد و دفتر مرکزی و فروشگاه و واحد تحقيقات در تهران، خيابان آزادی واقع شده اند. محصولات شرکت پرزان صنعت با رعايت استاندارد های مديريت کيفيت توليد شده و با خدمات پس از فروش گسترده پشتيبانی می گردد . اين شرکت دارای و گواهينامه تحقيق و توسعه از وزارت صنايع است. اين شرکت در عين حال با در دست داشتن شبکه  نمايندگی های گسترده در سراسر کشور اقدام به عرضه توليدات خود و کمپانی های معتبر جهان از جمله:      

ايتاليا :CEMB – TECNO TEST – ROBINAIR – RAASM –  SICE  – TELWIN – SPANESSI FILCAR – O.M.C.N –  Brain Bee – Space

کره: QROTECH – HESHBON 

فرانسه : ACTIA MULLER

ترکيه: PETES  

چين: Uniliner و Bright مي نمايد.  

خدمات پس از فروش :

– کليه محصولات شرکت به مدت يک سال گارانتی  است و تا ده سال شامل خدمات پس از فروش خواهد بود. خدمات پس از فروش در تهران و استانهاي هم جوار در کمتر از بيست و چهار ساعت و در ديگر استانها در کمتر از هفتاد و دو ساعت در اختيار متقاضی خواهد بود .

آموزش نصب و راه اندازی کليه دستگاهها در محل آن نمايندگی در تهران به صورت رايگان می باشد .    

آموزشها تحت استاندارد ISO 9001:2008 ارائه می گردد. 

سابقه ی همکاری با شرکتهای خودرو ساز و بزرگ:

– شرکت پرزان صنعت  مفتخر به تجهيز بيش از 750 نمايندگي مجاز از شرکتهاي ايران خودرو، سايپا، پارس خودرو و تعميرگاه های نيروي انتظامی، شرکت نفت، ارتش، بسيج ، شرکت آريا ديزل، شرکت ملي حفاري و … بوده و بخش بزرگي از بازار اين رشته را در کشور در اختيار خود دارد.                                                                                           

شرکت پرزان صنعت يکی از اولين توليد کنندگان ماشين آلات تعميرگاهی از قبيل انواع بالانس چرخ سواری و سنگين بالانس های صنعتی عمودی و افقی , لاستيک درآر سواری و سنگين , جکهای دو ستون و چهار ستون و قيچی , ميزان فرمان پروژکتوری و کامپيوتری , تنظيم موتور کامپيوتری , شستشوی آبگرم فشار قوی , عيب ياب خودروهای انژکتوری و شارژ گاز کولر و تجهيزات خطوط معاينه فنی خودرو، دارای پروانه بهره برداری به شماره 45708 و گواهی تحقيق و توسعه به شماره 30636 از وزارت محترم صنايع و دارای گواهينامه ISO 9001:2008 و ISO 10002:2004 از شرکتURS انگلستان و گواهینامه کالیبراسیون ISO 17025 می باشد.

 با تکيه بر تجربه و سوابق سی ساله نقش عمده اي در تامين و تجهيز ماشين آلات و تجهيزات مورد نياز خطوط توليد و تعميرگاه های مرکزی و نمايندگی ها و عامليت های مجاز کارخانجات خودروسازی از قبيل ايران خودرو , سايپا , پارس خودرو و مرتب خودرو داشته و علاوه بر آن جوابگوی نيازهای شرکت های تابعه صنايع نفت و گاز پتروشيمی , صنايع دفاع و ارتش , سپاه , نيروی انتظامی , شهرداريها , مراکز آموزش فنی و حرفه ای , مراکز دانشگاهی و تحقيقاتی بوده است و با برخورداری از امکانات و تجهيزات پيشرفته و مدرن و متخصصين و کارشناسان برجسته سهم عمده ای در اعتلای اين رشته از صنعت را داشته و با داشتن سازمان خدمات پس از فروش فنی و آموزش ديده بهترين خدمات را ارائه داده و با توجه به ديدگاه شرکت که تامين رضايت مشتری در اولويت می باشد و مشتری را در جايگاه شريک تجاری مي داند همواره سعی نموده ارائه دهنده بهترينها باشد .

لازم به توضيح است که کليه محصولات به مدت يکسال گارانتی و دارای ده سال خدمات پس از فروش می باشد و شرکت دارای 17 نمايندگی در سراسر کشور می باشد .