گروه صنعتی پرزان  با بیش از 30 سال سابقه در امر تولید و تأمین ماشین آلات، قطعات و خدمات صنعتی و بهره گیری از توان فنی و مالی قابل توجه، هم اکنون در اکثر زمینه های فعالیت خویش به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان فعالیت دارد . این گروه همچنین نمایندگی انحصاری دهها شرکت معتبر اروپایی و آسیایی را نیز در اختیار دارد. از شناخته شده ترین همکاران اروپایی پرزان می توان به  ACTIA فرانسه، CEMB ایتالیا، گروه بین المللی SPX و ... اشاره نمود.

فعالیت های گروه صنعتی پرزان در حال حاضر شامل تولید و تامین موارد ذیل است :

1- قطعات خودرو

2- ماشین آلات تست، معاینه و تعمیرگاهی خودرو

3- ماشین آلات بالانسینگ صنعتی

4- خدمات آزمایشگاهی تحت نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

5- سیستم های آنالیز و کنترل خودرو

6- تولید نرم افزارهای جامع برای مصارف خاص

7- سیستم های کنترل و مراقبت صنعتی

 

 

شرکت پرزان صنعت يکي از اولين توليد کنندگان ماشين آلات تعميرگاهي از قبيل انواع بالانس چرخ سواري و سنگين بالانس هاي صنعتي عمودي و افقي , لاستيک درآر سواري و سنگين , جکهاي دو ستون و چهار ستون و قيچي , ميزان فرمان پروژکتوري و کامپيوتري , تنظيم موتور کامپيوتري , شستشوي آبگرم فشار قوي , عيب ياب خودروهاي انژکتوري و شارژ گاز کولر و تجهيزات خطوط معاينه فني خودرو، داراي پروانه بهره برداري به شماره 45708 و گواهي تحقيق و توسعه به شماره 30636 از وزارت محترم صنايع و داراي گواهينامه های ISO 9001:2008 و ISO10002:2004 از شرکتURS مي باشد.

کارخانه ی پرزان صنعت در زمينی به مساحت 12000 متر مربع و فضای توليدی 4000 متر مربع در جنب پل کردان واقع در  کيلومتر پانزده اتوبان کرج.- قزوين قرار دارد و دفتر مرکزی و فروشگاه و واحد تحقيقات در تهران، خيابان آزادی واقع شده اند. محصولات شرکت پرزان صنعت با رعايت استاندارد های مديريت کيفيت توليد شده و با خدمات پس از فروش گسترده پشتيبانی می گردد . اين شرکت دارای و گواهينامه ی تحقيق و توسعه از وزارت صنايع است.

 


تست هیدرو استاتیک مخازن CNG
(بالانسینگ خوابیده (افقی
(بالانسینگ ایستاده ( عمودی
کارواش خودروهای سواری